KONST / Litografier / Litografi 8102082
nr 810 2082
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Litografi, Ernst Billgren (f. 1957), 176/330, signerad, bladets mått: 39x46
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:01:10
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.500 kr
7
1.500 kr
1.800 kr
7
1.700 kr
7